Передзамовлення Наш формат
Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Інґвар Кампрад

Інґвар Кампрад

Інґвар Кампрад (Feodor Ingvar Kamprad) 1926-2018- шведський підприємець, засновник всесвітньо відомої компанії IKEA - легендарного меблевого бренду.

Інґвар народився 30 березня 1926 р. на сімейній фермі на півдні Швеції. Вже з п'ятирічного віку допомагав батькам - продавав сірники, новорічні прикраси, канцелярські товари та ін.

У віці 17 років, в 1943 р. Кампрад заснував власну компанію IKEA (назва складалась з ініціалів імені засновника і перших літер назви ферми (Elmtaryd) і селища (Agunnaryd) де виріс Інґвар).

Спочатку IKEA займалася продажем кухонних столів і стільців але протягом наступних декількох років асортимент розширили іншими меблями. Кампрад активно працював над оптимізацією виробництва і досягнення привабливих цін для покупця.

З 1960 року частину виробництва перенесли в Польшу. Кампрад започаткував продаж меблів в розібраному стані, щоб покупець міг зібрати самостійно. Це дозволило скоротити витрати і стало одним з винаходів компанії.

Перший магазин відкрито в Норвегії в 1963 році. На сьогодні компанія IKEA є власником найбільшої мережі меблевих гіпермаркетів у світі. Це більше 400 магазинів в 20 країнах світу.

З 1976 року Інґвар Кампрад проживав в Швейцарії. До 2013 року входив до управлінського складу компанії. З 2005 до 2010 року входив в десятку найбагатших людей світу за версією Forbes.

Інґвар Кампрад, Бертіл Торекул

Рейтинг: 5.0 (0 відгуків)
Рік видання: 2019 Електронний контент
Історія легендарного шведського меблевого бренду з перших вуст. ТЕМАТИКА Історія успіху. ПРО ЕЛЕКТРОННУ КНИЖКУ IKEA — це своєрідна філософія дизайну, а не просто меблі. Історія бренду нерозривно пов’язана з його засновником — Інґваром Кампрадом, який протягом 70 років очолював компанію.
117 грн

Бертіл Торекул, Інґвар Кампрад

Рейтинг: 4.8 (3 відгуки)
Рік видання: 2018 Палітурка: тверда Відправка: 21.05.2019
Історія легендарного шведського меблевого бренду з перших вуст. ТЕМАТИКА Історія успіху. ПРО КНИЖКУ IKEA — це своєрідна філософія дизайну, а не просто меблі. Історія бренду нерозривно пов’язана з його засновником — Інґваром Кампрадом, який протягом 70 років очолював компанію. Маленька

Інґвар Кампрад, Джефрі К. Лайкер, Бертіл Торекул, Філ Найт, Бред Стоун, Говард Шульц

Рейтинг: 4.8 (0 відгуків)
Рік видання: 2017, 2018 Палітурка: тверда Відправка: 21.05.2019
Комплект з п’яти книжок, що розповідають про історії всесвітньовідомих брендів: Starbucks, Toyota, Nike, Amazon та IKEA. ПРО КОМПЛЕКТ У цій колекції — п’ять абсолютно різних розповідей. Це історія продавця взуття, що з нуля створив мульти- мільйонний бренд, і японської
880 грн

Бертіл Торекул, Інґвар Кампрад, Бред Стоун, Філ Найт, Говард Шульц, Джефрі К. Лайкер

Рейтинг: 4.8 (2 відгуки)
Рік видання: 2017, 2018 Палітурка: тверда, матова Очікуємо поставку
Книга "Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави" Говард Шульц Усе і справді почалося з чашки кави. Еспресо, випитого в затишній італійській кав’ярні у 1983-му. Тоді майбутній генеральний директор Starbucks Говард Шульц зрозумів, яка атмосфера буде в його закладах. Відтоді як він
710 грн
790 грн
-10%