Генрі Мінцберґ

Генрі Мінцберг

Генрі Мінцберг (1939 р.н.) - канадський професор, викладач курсу менеджменту в Університеті Макґілла, автор низки книжок про менеджмент, які стали класикою бізнес- літератури.

Ступень бакалавра в галузі машинобудування отримав в Університеті Макгілла в Монреалі в 1961 році, Магістратуру і докторантуру закінчив в Школі менеджменту Слоана Массачусетського технологічного інституту в 1965 і 1968 відповідно. Працює на факультеті менеджменту Desautels в McGill, а також на кафедрі управлінських досліджень в Клегхорн.

Мінцберг є співзасновником і активним учасником Міжнародної магістерської програми для менеджерів (International Masters Program in Practicing Management), Міжнародного керівництва для магістрів охорони здоров'я (The International Masters for Health Leadership (IMHL)). Також Генрі є співзасновником спільної ініціативи CoachingOurself . «Наше новітнє дослідження лідерства з високим рівнем впливу показує, що формальне навчання є найменш цінним способом побудови лідерів.” - каже Мінцберг.

Генрі автор 20 книг, більше сотні статей, коментарів і відео публікацій. Українською видано “Mintzberg on Management” під назвою “Анатомія менеджменту. Ефективний спосіб керувати компанією” видавництвом Наш формат у 2018 році.

Генрі Мінцберґ ×
 Міфи про охорону здоров'я 2018-09-27-20.28.30.png
Генрі Мінцберґ
31 4.8
175 грн
 Анатомія менеджменту. Ефективний спосіб керувати компанією
Генрі Мінцберґ
30 4.8
210 грн