Передзамовлення Наш формат
Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Філіп Тетлок

Філіп Тетлок

Філіп Тетлок канадсько-американський науковець, журналіст, економіст та письменник. Професор політології Пенсильванського університету, викладач у Школі бізнесу Уортона. Лауреат численних нагород у галузі психології та політичного прогнозування. Тетлок є автором понад 200 статей та 10 книг з питань політології та організаційної поведінки.

Тетлок навчався в аспірантурі Єльського університету та був професором в університеті Британської Колумбії. З 1979 по 1995 рік працював доцентом на факультеті Каліфорнійського університету, Берклі. У 1996 році був професором на кафедрі психології та політології Університеті штату Огайо. Призначений головою Фонду Мітчелла школи бізнесу Хааса.

Філіп Тетлок привернув до себе увагу як співавтор бестселера 2015 року «Суперпрогнозування. Мистецтво та наука передбачення», створеного в тандемі з відомим психологом Деном Гарднером. У цій книзі автор фокусується на питаннях геополітичного та геоекономічного прогнозування, а також процесу вдосконалення прийняття рішень та визнання помилок. Книгу опубліковано українською у 2018 році видавництвом «Наш формат».

Ден Гарднер, Філіп Тетлок

Рейтинг: 5.0 (0 відгуків)
Рік видання: 2018 Електронний контент
Бестселер New York Times і Washington Post. Дієва формула, як робити достовірні прогнози у будь-якій сфері від політики та бізнесу до сімейного життя. ТЕМАТИКА. Прогнозування, аналіз, теорія прийняття рішень. ПРО ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ. Завдяки вмінню прогнозувати події можна уникнути помилок і
117 грн

Філіп Тетлок, Ден Гарднер

Рейтинг: 4.7 (3 відгуки)
Рік видання: 2018 Палітурка: тверда, глянцева Відправка: 22.05.2019
Бестселер New York Times і Washington Post. Дієва формула, як робити достовірні прогнози у будь-якій сфері від політики та бізнесу до сімейного життя. ТЕМАТИКА Прогнозування, аналіз, теорія прийняття рішень. ПРО КНИЖКУ Завдяки вмінню прогнозувати події можна уникнути помилок і досягти