Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Еліягу Ґолдратт

Еліягу Ґолдратт

Еліягу Ґолдратт(1947 -2011) - фізик, науковець, засновник фундаментальної теорії обмежень, автор бестселерів в сфері бізнесу і науково-популярної літератури.

Народився в Ізраїлі в сім'ї равина. Отримав ступінь бакалавра природничих наук Тель Авівського університету і ступінь магістра природничих наук і доктора філософії Університету Бар-Ілана.

Еліягу Ґолдратт був наставником, автором, вченим і бізнес-лідером. Але, найголовніше, він був мислителем, який примушував думати інших і передивлятись способи ведення бізнесу під новим кутом.

Все своє свідоме життя доктор Ґолдратт доводив людям, що світ в якому вони живуть можна зробити краще, вчив бути чесними перед собою, бачити дійсність такою, як вона є, вчив мужності, яка необхідна на важкому шляху до визначення витоків і мети. І вчив користуватись власними навичками - можливістю мислити. Застосовуючи ці принципи до різноманітних сфер менеджменту доктор Ґолдратт створив свою Теорію обмежень - методику яка дає відповіді на питання: що змінювати, на що змінювати, як забезпечити зміни.

Доктор Ґолдратт отримав міжнародне визнання як лідер в розвитку нових систем управління бізнесом і напрямків. Його послугами користувались попитом серед великих світових компаній, таких як General Motors, Procter & Gamble, AT&T, NV Philips, ABB и Boeing.

Найвідомішою книгою Еліягу є “Мета. Процес безперервного вдосконалення “ 1984, ( українською видано у видавництві “Наш формат” 2018 р), де викладено основи Теорії обмежень. Книга написана в формі бізнес-роману. Також в доробку автора книги на тему виробничих питань “Виробництво в рамках ТОС “ ( “Production in the TOC Way”), “Справа не в везінні “ (“It’s Not Luck” )1994, “Критичний ланцюг” 1997, (“Critical Chain”) - розкриває причини через які проекти ніколи не закінчуються вчасно, не вкладаються в бюджет або технічну специфікацію, розвиває альтернативний підхід до управління проектами в рамках ТОС, книга “ Необхідно, але недостатньо” (“Necessary but Not Sufficient”), «Я так і знав» (“Isn’t It Obvious”) , “Вибір” (“The Choice”).

Еліягу Ґолдратт, Джефф Кокс
Рейтинг: 4.8 (3 відгуки)
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Відправка: 27.03.2019
ТЕМАТИКА Бізнес, саморозвиток. ПРО КНИЖКУ Уявіть, що у вас є рівно три місяці, щоб вивести свій бізнес із кризи, або ж ви втратите все. Що ви робитимете? Ця книжка покаже, як вийти зі складної ситуації або вдосконалити вже діючу модель. Бізнес-роман Еліягу Ґолдратта, написаний у
200 грн