Джо Стадвелл

Джо Стадвелл

Джо Стадвелл (Joe Studwell) — викладач, журналіст, письменник та публіцист. Став відомий після написання праць та статей про бізнес в країнах Азії.

Був директором агентства з консалтингу «Dragonomics». Заснував журнал «The China Economic Quarterly», є його головним редактором. Протягом двадцяти років працював журналістом в Азії. Дописує в «Financial Times», викладає в Кембриджському університеті.

"Чому Азії вдалося" - «How Asia Works».

Написав три економічних бестселери: в 2002 році — «The China Dream» (про іноземні інвестиції в Китай у 90-х роках XX століття), в 2007 — «Asian Godfathers» (про історичні, економічні і політичні фактори, які впливали на країни Південно-Східної Азії протягом 150 років, а також про те, чому їм не вдавалося розвиватися), в 2013 — «How Asia Works». Остання книга видана українською мовою у видавництві «Наш Формат» у 2017 під назвою «Чому Азії вдалося? Успіхи і невдачі найдинамічнішого регіону світу». Про економіку та особливості ведення бізнесу країнах Сходу (Японія, Китай, Тайвань, В’єтнам, Філіппіни, Малайзія та інші). Праця стала книгою року за версією видання «Economist» та до особистого списку must read від Біла Ґейтса.

Джо Стадвелл ×
 Чому Азії вдалося?
Естер Дуфло, Джо Стадвелл, Деніел Белл, Абхіджіт Банерджі
31 4.7
500 грн
 Економіка: «Економіка.Інструкція з викор-ня»+«Чому нації занепадають»+«Чому Азії вдалося»
Ха-Юн Чанґ, Дарон Аджемоґлу, Джо Стадвелл, Джеймс Робінсон
56 4.3
525 грн 470 грн
 Чому Азії вдалося
Джо Стадвелл
50 4.8
165 грн
 Чому Азії вдалося
Джо Стадвелл
31 5.0
99 грн