Передзамовлення Наш формат
Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Ден Гарднер

Ден Гарднер

Ден Гарднер канадський науковець, промовець, журналіст та письменник. Випускник Осгуд Йорського університету Торонто та Йорського університету. У 1992 році здобув ступінь бакалавра права, у 1995 році магістра історії. Ден Гарднер є автором науково-популярних творів з психології, кримінальної юстиції та права.

Гарднер був дописувачем до провідних науково-дослідницьких видань, зокрема Ottawa Citizen. Також Гарднер є лауреатом численних премій та нагород у галузі журналістики, зокрема Національної премії, нагороди Міченер, премії Amnesty International Canada Media Award та нагороди Асоціації журналістів Канади.

Ден Гарднер здобув визнання як автор та співавтор бестселера «Суперпрогнозування. Мистецтво та наука передбачення», що вперше було видано у 2015 році. В цій книзі автор фокусується на питаннях прогнозування, ризику, процесу вдосконалення прийняття рішень та їх реалізації. Книгу опубліковано українською у 2018 році видавництвом «Наш формат».


Ден Гарднер, Філіп Тетлок

Рейтинг: 5.0 (0 відгуків)
Рік видання: 2018 Електронний контент
Бестселер New York Times і Washington Post. Дієва формула, як робити достовірні прогнози у будь-якій сфері від політики та бізнесу до сімейного життя. ТЕМАТИКА. Прогнозування, аналіз, теорія прийняття рішень. ПРО ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ. Завдяки вмінню прогнозувати події можна уникнути помилок і
117 грн

Філіп Тетлок, Ден Гарднер

Рейтинг: 4.7 (3 відгуки)
Рік видання: 2018 Палітурка: тверда, глянцева Відправка: 20.05.2019
Бестселер New York Times і Washington Post. Дієва формула, як робити достовірні прогнози у будь-якій сфері від політики та бізнесу до сімейного життя. ТЕМАТИКА Прогнозування, аналіз, теорія прийняття рішень. ПРО КНИЖКУ Завдяки вмінню прогнозувати події можна уникнути помилок і досягти