Барбара Оклі

Барбара Оклі

Барбара Оклі (Barbara Oakley, 1955) — професорка, письменниця, авторка відомого онлайн курсу «Learning how to learn».

Народилася у місті Лодь (штат Каліфорнія, США). Після закінчення школи пішла на військову службу. Армія відправила Барбару на навчання у Вашингтонський університет на факультет славістики, де вона закінчила бакалаврат.

Підписала контракт і протягом 4 років у Німеччині служила у відділі зв’язку, отримала звання капітана.

В 1986 отримала диплом електротехніка. Паралельно працювала перекладачем. В 1996 написала першу книгу «Hair of the Dog. Tales from Abroad a Russian Trawler».

Працювала радисткою на антарктичній станції на Південному полюсі, де познайомилася із майбутнім чоловіком. В 1984 вони одружилися. Мають чотирьох дітей (дві дочки і два всиновлених сина).

В 1989 переїхала в Детройт. В 1998 в Університеті Окленду отримала ступінь доктора інженерних наук.

У співавторстві з Теренсом Сейновскі в 2014 створили курс, який вчить вчитися, ефективно засвоювати матеріал та запам’ятовувати потрібну інформацію. За даними 2015 року лекції прослухало 1,2 мільйона людей. Освітній ресурс Prometheus разом з Українським інститутом майбутнього здійснили переклад курсу українською мовою.

Написала 7 книг, найбільш популярна — «A Mind for Numbers» (перекладена у видавництві «Наш Формат» під назвою «Навчитися вчитися. Як запустити свій мозок на повну»).

Барбара Оклі ×
 Навчитися вчитися. Як запустити свій мозок на повну
Барбара Оклі
34 4.8
175 грн