Передзамовлення Наш формат
Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Барбара Оклі

Барбара Оклі

Барбара Оклі (Barbara Oakley, 1955) — професорка, письменниця, авторка відомого онлайн курсу «Learning how to learn».

Народилася у місті Лодь (штат Каліфорнія, США). Після закінчення школи пішла на військову службу. Армія відправила Барбару на навчання у Вашингтонський університет на факультет славістики, де вона закінчила бакалаврат.

Підписала контракт і протягом 4 років у Німеччині служила у відділі зв’язку, отримала звання капітана.

В 1986 отримала диплом електротехніка. Паралельно працювала перекладачем. В 1996 написала першу книгу «Hair of the Dog. Tales from Abroad a Russian Trawler».

Працювала радисткою на антарктичній станції на Південному полюсі, де познайомилася із майбутнім чоловіком. В 1984 вони одружилися. Мають чотирьох дітей (дві дочки і два всиновлених сина).

В 1989 переїхала в Детройт. В 1998 в Університеті Окленду отримала ступінь доктора інженерних наук.

У співавторстві з Теренсом Сейновскі в 2014 створили курс, який вчить вчитися, ефективно засвоювати матеріал та запам’ятовувати потрібну інформацію. За даними 2015 року лекції прослухало 1,2 мільйона людей. Освітній ресурс Prometheus разом з Українським інститутом майбутнього здійснили переклад курсу українською мовою.

Написала 7 книг, найбільш популярна — «A Mind for Numbers» (перекладена у видавництві «Наш Формат» під назвою «Навчитися вчитися. Як запустити свій мозок на повну»).

Барбара Оклі

Рейтинг: 5.0 (0 відгуків)
Рік видання: 2019 Електронний контент
ТЕМАТИКА Саморозвиток, освіта, психологія, робота мозку. ПРО ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ Ви математик чи гуманітарій? Професорка Барбара Оклі переконує, що таких понять не існує. Кожен із нас має внутрішній потенціал, щоб засвоїти будь-які знання. Головне — навчитися вчитися й запустити свій мозок на
105 грн

Барбара Оклі

Рейтинг: 4.8 (6 відгуків)
Рік видання: 2018 Палітурка: тверда Відправка: сьогодні
ТЕМАТИКА Саморозвиток, освіта, психологія, робота мозку. ПРО КНИЖКУ Ви математик чи гуманітарій? Професорка Барбара Оклі переконує, що таких понять не існує. Кожен із нас має внутрішній потенціал, щоб засвоїти будь-які знання. Головне — навчитися вчитися й запустити свій мозок на повну.