Передзамовлення Наш формат
Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Анна-Марі Слотер

Анна-Марі Слотер

Анна-Марі Слотер юристка, аналітикиня з зовнішньої політики, лекторка та редакторка. Здобула ступінь бакалавра в Прінстонському університеті та закінчила магістратуру Вустерського коледжу в Оксфорді. Докторка права Гарвардського юридичного факультету та філософії з міжнародних відносин в Оксфорді. Авторка низки книг з права, міжнародних відносин та гендерної політики сьогодення.

Під час своєї академічної кар'єри Слотер викладала в Принстонському, Чиказькому та Гарвардському університеті. З 2002 по 2009 рік вона була деканом Школи публічних і міжнародних справ Вудро Вілсона в Прінстонському університеті та професоркою університету Берта Керстеттера з політики та міжнародних відносин.

Вона є колишнім президентом Американського товариства міжнародного права, а також президентом та генеральною директоркою дослідницького центру New America. Анна-Марі Слотер була першою жінкою, яка працювала директором з політичного планування в Державному департаменті США у блоку державного секретаря США Хіларі Клінтон.

У 2015 році Слотер опублікувала книгу «Між двох вогнів. Чому ми досі обираємо між роботою та сім'єю». Цей науково-публіцистичний твір висвітлює аспекти гендерної нерівності та проблеми, що постають перед сучасними жінками в сім’ї та бізнесі. Книгу Слотер перекладено українською у 2018 році видавництвом «Наш формат».

Товари не знайдені