Передзамовлення Наш формат
Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Андре Агассі

Андре Агассі

Андре Агассі американський професійний тенісист, яскрава зірка в історії спорту та перша ракетка світу 1995 року. Переможець численних турнірів, зокрема восьмиразовий володар Grand Slam та золотий призер Олімпійських ігор 1996 року.

Після завершення професійної кар’єри тенісист заснував Освітній фонд Андре Агассі організацію, що мала на меті розбудувати публічну освіту в Америці на зразок приватних шкіл. Крім того, він заснував Клуб Андре Агассі для дівчаток і хлопчиків, завдяки якому 2000 дітей отримали якісне спортивне виховання. У 1995 року за свою благодійно-освітницьку діяльність Агассі був удостоєний нагороди АТР «За людяність і благодійність» імені Артура Еша.

У 2009 році Агассі опублікував свою першу книгу-автобіографію, на сторінках якої докладно висвітлювалися найважливіші події життя тенісиста: біографічні спогади, численні здобутки та поразки у професійній галузі, проблеми в особистому житті та сенсаційні заяви, пов’язані з допінг-тестом.

«Відкритий. Автобіографія» набула гучного резонансу у професійних колах, зокрема серед партнерів по грі та друзів Агассі. Книгу було визнано однією з найкращих спортивних автобіографій усіх часів та рекомендовано лідерами бізнесу та інвесторами, зокрема Тімом Ферріссом.

Українською опубліковано «Відкритий. Автобіографія» (2019).

Товари не знайдені