Розсилка

06.05.2016

Вийшли мемуари Гілларі Клінтон «Важкі рішення», видавництво Наш Формат

Вийшли мемуари Гілларі Клінтон «Важкі рішення», видавництво Наш Формат «Важкі рішення» – № 1 в списку бестселерів The New York Times. Протягом першого тижня після виходу книги в Америці було продано понад 100 тисяч примірників. У середині 2015-го Клінтон отримала 5 млн доларів роялті від продажу книги. 

Тематика 
Мемуари, біографія, історія, політика, права людини, міжнародні відносини 

Про книгу 
Після програшу на президентських перегонах 2008 року, Гілларі Клінтон приймає пропозицію посісти посаду Держсекретаря США, де пліч-о-пліч працює зі своїм колишнім суперником – Бараком Обамою. 
Ця книга – відверті спогади Клінтон про свою роботу у ролі керівника Держдепартаменту, який відповідає за один з основних напрямків діяльності Адміністрації президента – зовнішню політику. 
У своїй книзі Держсекретар постає перед нами і як сильна жінка-політик, і як любляча донька, дружина та матір. 
Клінтон довелося працювати у непрості часи, які вимагали важких рішень. Саме про ці рішення вона відверто розповідає у своїх мемуарах. 

Для кого книга 
Для якнайширшого кола читачів, яким цікава історія, політика та життя видатних людей. 

Чому ця книга 
Книга «Важкі рішення» розповідає нам про те, що відбувалося за «зачиненими дверима»: проливає світло на війну в Афганістані та злісну проблему США – Сирію; показує, як Америка змогла вийти зі скандалу з WikiLeaks, не втративши обличчя; вкотре піднімає такі важливі питання, як проблема зміни клімату та порушення прав людини. 

Купити книгу «Важкі рішення»

Про автора 
Гілларі Родем Клінтон – юристка, колишня Перша леді, сенаторка від штату Нью-Йорк, кандидатка у президенти США на виборах 2008 та 2016 років, 67 Держсекретар США.

Повернення до списку

top