http://85.159.4.32:82/news/v-unezhi-za-pidtrymky-mystets%60koyi-agentsiyi-nash-format-rozpochavsya-mizhnarodnyy-mystets%60kyy-festy/" />
 

Розсилка

15.07.2014

В Унежі за підтримки мистецької агенції "Наш Формат" розпочався міжнародний мистецький фестиваль ArtPole

В Унежі за підтримки мистецької агенції "Наш Формат" розпочався міжнародний мистецький фестиваль ArtPole
В селі Уніж Іівано-Франківської області за підтримки мистецької агенції "Наш Формат" розпочався міжнародний мистецький фестиваль ArtPole. Головною концепцією фестивалю є арт-об’єкти і перформанси, майстер-класи, дитяча програма, майстерня казки, документальне кіно і відеопоезія, інтерактивні лекції й дискусії просто неба. 
Зокрема, сьогодні, 8 липня, заплановані презентації Міжнародного конкурсу відеопоезії CYCLOP, найцікавіші зразки сучасної зарубіжної та вітчизняної поезії та кінопоказ програми міжнародного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. 9 липня відбудеться відкрита дискусія «Донбас: геозалежність» за участі поетеси, критика та журналістки Любові Якимчук з Луганська, співорганізатора ARTPOLE.LU та ландшафтного дизайнера Олега Божка з Алчевська та етнографа і журналіста Олександра Рибалка з Києва. 10 липня стартує дискусія «Крим: старі нові топоніми» за участі: режисера та фотохудожниці Дінари Ахтемової з Сімферополя, художника та кераміста Рустема Скібіна з Сімферополя, та британської письменниці Лілі Хайд з Лондона, громадської діячки Олександри Целіщевої з Сімферополя та етнографа з Олександра Рибалка з Києва. 11 липня в межах фестивалю буде презентовано новий проект ATLAS ESTREMO від Юрія Андруховича і гурту KARBIDO (Україна – Польща). 12 липня, на завершення фестивалю, відбудеться ніч музики за участю виконавців з України, Польщі, Білорусі, Туреччини. Фестиваль «АртПоле» поєднує експериментальну етнічну музику, лендарт та нетрадиційні майстер-класи з традиційних ремесел, сучасні технології і життя просто неба протягом майже тижня. Крім того, фестивальне життя триває цілий рік у вигляді клубних концертів, виставок, нових сценаріїв, відео- та аудіоробіт, обміну ідеями, враженнями і емоціями в соціальних мережах. 
Маршрут і побут: 
Найближчі до фестивалю великі міста — Івано-Франківськ (57 км) і Тернопіль (100 км). Трансфери з Івано-Франківська відправлятимуться з залізничного вокзалу, вартість — 30 грн в один бік, контактні телефони — (050) 434 2455 і (096) 648 5438, Володимир. Вартість трансферу з Тернополя — 75 грн в один бік, 140 грн в обидва боки, контактний телефон — 097 966 5234, Андрій. Проживання — в наметовому містечку, розташованому в яблуневому саду на березі Дністра. На території є туалети та душі, а також питна вода. Звертаємо вашу увагу — перебування у наметовому містечку можливе лише за наявності спеціального браслета, на який обмінюється квиток. Також можна поселитися у місцевих жителів. 
На майданчику ARTPOLE.IF діятиме власна кухня, «панську» каву готуватиме Коза-Бар з Тернополя, в селі працюватиме магазин.Детальніша програма та інформація про учасників опублікована на сайті ArtPole 

Повернення до списку

top