Розсилка

16.06.2014

«Сингапурська історія» – «Змінити майбутнє»: директор МА «Наш Формат» А.Мартинов і політолог В.Андрусів дискуватимуть про прийдешнє України

«Сингапурська історія» – «Змінити майбутнє»: директор МА «Наш Формат» А.Мартинов і політолог В.Андрусів дискуватимуть про прийдешнє України

В понеділок, 16 червня, о 19:00 годині в культурно-освітньому центрі «Майстер-Клас» (м. Київ, Лаврська 16) директор мистецької агенції «Наш Формат» Антон Мартинов та політолог Віктор Андрусів проведуть лекцію на тему: «Сингапур та Україна: рецепти переходу із третього світу в перший».
Лекція пройде у форматі експертної дискусії за матеріалами українського перекладу мемуарів Лі Куан Ю «Сингапурська історія» та щойно виданої у видавництві «Нашого Формату» книги футурологічних розвідок Віктора Андрусіва «Змінити майбутнє», де головним художнім персонажем є президент України, прообразом якого став видатний сингапурський політик Лі Куан Ю.
Оскільки Україна наразі знаходиться на порозі великих економічних та політичних змін, ця дискусія буде пізнавальною та інформаційно корисною не лише політологам та експертам, але й ширшому колу слухачів, які би також могли запропонувати свої власні варіанти розвитку України в майбутньому. Протягом лекції спікери розкажуть про економічні реформи видатного сингапурського державного діяча та одного з перших творців сингапурського «економічного дива» Лі Куан Ю та яким чином Україні можна перейняти цей безцінний досвід. Бо, наприклад, протягом трьох десятиріч (1959-1990 рр.), коли Лі займав свою посаду прем’єра, Сингапур виріс з країн, що розвиваються та перетворився в одну з найбільш прогресивних країн Азії, незважаючи на малі розміри, обмежені простір та нестачу природніх ресурсів.

Політолог та футуролог Віктор Андрусів також проведе паралелі із персонажем із його власної книги «Змінити майбутнє» - новим президентом України, який не буде керуватися настановами попередників та повторювати їхні помилки. Впроваджуючи інновацію за інновацією, він вирішує низку задавнених українських проблем: ліквідує енергетичну залежність від Росії, успішно долає питання корупції та розробляє схеми погашення зовнішніх боргів, трансформує вітчизняну освітню систему до невпізнання, пропонуючи українцям практичні та ефективні знання.

Прес-служба мистецької агенції "Наш Формат"


Повернення до списку

top