Розсилка

06.05.2016

«Соловей» – найкращий історичний роман 2015 року вийде у Нашому Форматі

«Соловей» – найкращий історичний роман 2015 року вийде у Нашому Форматі «Соловей», що з’явився завдяки перевіреній роками майстерності Крістін Генни, зачарує навіть найвибагливішого читача. Книга 60 тижнів поспіль очолювала список бестселерів The New York Times, увійшла до ТОП-5 найкращих книг 2015 року за версією Amazon. Права на переклад придбало більше, ніж 35 країн. «Соловей» визнано найкращим історичним романом 2015 року за версією читачів Goodreads. 

Тематика 
Історичний роман, Друга Світова війна, Франція, материнство, кохання 

Про книгу 
«Соловей» – життєствердна і надзвичайно зворушлива історія, що розгортається на тлі Другої світової війни під час нацистської окупації Франції. Двох сестер – В’янн та Ізабель Моріак – розділили час і обставини, змусивши кожну йти своїм шляхом. Одну – приєднатися до партизанського руху спротиву, іншу – ділити дах із ворогом та пережити нелюдські страждання заради порятунку власних дітей. 
Ця книга – відверта розповідь про Другу світову очима жінки та її роль у цій війні, про материнство і справжню сестринську любов, про відданість і, зрештою, перемогу. 

Для кого книга 
Для поціновувачів якісної художньої літератури, усіх, кого цікавить період Другої світової та любителів реальних історій. 

Чому ця книга 
У «Солов’ї» показано те, про що мовчать підручники історії, – війну очима жінки та її роль у цих подіях. Основою книги стала реальна історія бельгійки, яка була членом партизанського руху спротиву. 

Купити книгу «Соловей»

Про автора 
Крістін Генна – популярна американська письменниця, авторка понад 20 світових бестселерів та володарка декількох престижних нагород, зокрема «Золотого серця» та «Меггі».

Повернення до списку

top