Розсилка

19.08.2014

Презентація книги «Іван Сила на прізвисько «Кротон» відбудеться в арт-просторі мистецької агенції «Наш Формат» 21 серпня

Презентація книги «Іван Сила на прізвисько «Кротон» відбудеться в арт-просторі мистецької агенції «Наш Формат» 21 серпня
У четвер, 21-го серпня, о 18:30 в арт-просторі мистецької агенції "Наш Формат" (м.Київ, пров. Бєлінського, 5) відбудеться презентація книги, яка щойно вийшла у видавництві "Наш Формат" "Іван Сила на прізвисько "Кротон" закарпатського письменника та журналіста Антона Копинця.   
 Нагадаємо, що "Іван Сила на прізвисько "Кротон" - це повна, авторська та неспотворена цензурою версія авантюрно-пригодницького роману закарпатського письменника Антона Копинця, написаного ним 1969 року. Письменник був близьким другом Івана Сили (справжнє прізвище атлета Фірцак), проводив з ним багато часу, записуючи думки та коментарі, які видав через два роки після смерті богатиря. Надрукований у 1972 році варіант роману значно коротший за рукопис. Лише в 2012 році рукопис роману повернувся в родину нащадків письменника Антона Копинця, і зараз читач матиме можливість ознайомитися з повною версією життєпису славетного атлета. Книга вийшла друком у 2014 році у видавництві мистецької агенції «Наш Формат». Роман щедро проілюстровано фотографіями із життя як самого Івана Фірцака, так і Антона Копинця. Автор обкладинки книги - відомий український плакатист та художник Андрій Єрмоленко.
У презентації братимуть участь:
  • Еліна Дегтярьова-Копинець, авторка передмови до видання, онука письменника
  • Андрій Єрмоленко, автор обкладинки, художник
  • Інна Корнелюк, модераторка презентації, журналістка, літературна оглядачка.
Також заплановано провести презентацію книги на цьогорічному Форумі видавців у Львові, що відбудеться з 10 по 14 вересня. Дата презентації поки уточнюється.


Прес-служба мистецької агенціїї "Наш Формат"

Повернення до списку

top