Розсилка

13.02.2014

«Наш Формат» анонсував творчий конкурс на найкреативніший принт на футболках

«Наш Формат» анонсував творчий конкурс на найкреативніший принт на футболках Останнім часом значно зросла увага суспільства до одягу з національною символікою, зокрема, у нашому магазині та інтернет-крамниці попит збільшився в рази.Ми хочемо поширити в маси ще більше цікавих принтів на якісних футболках українського виробництва, тому оголошуємо конкурс на цікаві ідеї та ілюстрації для футболок та регланів. Пам’ятаєте відоме прислів’я: «Зустрічають по одежі, а по розуму проводжають»…Оскільки принт на футболці – це  форма самовираження та ціла персональна ідеологія, то прогнозуємо, що от-от почнеться бум на українські інтелектуальні гасла та вишукані зображення вітчизняних художників на принтах футболок.

Головними умовами нашого конкурсу є розробка креативного малюнку на тему українського опору та революції або ж власних творчих інтерпретацій яскравих історичних сюжетів з української минувшини та новітньої історії.

Малюнки повинні мати мистецьку цінність. Наголошуємо, що окремою важливою тематикою є ваш варіант креативного малюнку до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка. Можна створити цілий сюжет для принту на обох сторонах футболки. Окремою тематикою може стати рядок з вірша поета, креативно оформлений. Вітаються ваші експерименти, інноваційні розробки, наприклад, такі  як 3D графіка, експеримент з геометричними формами, мінімалізм, кубізм, поп-арт, наїв чи зображення в стилі коміксів.

Плагіат або порушення авторських прав картин суворо забороняється. Малюнки та ілюстрації не повинні носити ксенофобського характеру,  нецензурної та образливої лексики, оскільки це не конкурс демотиваторів.

Всі варіанти малюнків, будь ласка, надсилайте на скриньку pr@nashformat.ua вказуючи в темі листа:«На дизайнерський конкурс». Будемо чекати на всі ваші можливі креативи.

Переможців очікують надзвичайно цінні призи, PR, публічне визнання та персональний контракт з мистецької агенцією «Наш Формат». Конкурс триватиме до 20 березня 2014 р.

Нагородження найкреативніших художників відбудеться в клубі «Наш Формат» (м. Київ, провулок Ч.Бєлінського, 5).

І наостанок зацитуємо слова із останньої пісні телевізійного журналіста-діаспорянина з Торонто  Майкла Щура «Ми озброїлися футболками»:
Ми озброїлися футболками,
Написали на них дивні гасла.
Будем їх роздавати сотками –
у вогонь підливати масла...

Повернення до списку

top