Розсилка

03.06.2016

Капітал у XXI столітті: чи призведе економічна нерівність до краху системи/демократії?

Капітал у XXI столітті: чи призведе економічна нерівність до краху системи/демократії?

Дискусія відбудеться 7 червня о 18:30 у рамках презентації книги «Капітал у ХХІ столітті» французького економіста Тома Пікетті, яку у 2014 році Financial Times назвала найкращою бізнес-книгою року.

 

Спікери:

        Олександр Вальчишен, керівник аналітичного департаменту ICU

        Антон Мартинов, директор видавництва «Наш Формат»

        Михайло Винницький, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи

        Борис Давиденко, головний редактор, CEO Vox Ukraine

 

 

Кому буде належати світ наприкінці XXI століття? Як суспільство і держава повинні реагувати на зростаючу прірву між багатими і бідними?

 

«Пікетті своєю книгою започаткував більш широку суспільну дискусію щодо економічної нерівності у розвинутих суспільствах та запропонував власні шляхи вирішення цієї проблеми. Для українського читача ця книга стане не просто посібником з еволюції економічної нерівності у світі. Вона дасть поштовх науковцям до більш широкого висвітлення цього питання в Україні і знаходження практичних шляхів зменшення економічної нерівності, що, безумовно, є і у нашому суспільстві», — Олександр Вальчишен, керівник аналітичного департаменту ICU.

Тома Пікетті прикладі Європи і США розглядає концепції розвитку капіталу від ХVІІІ століття й до сьогодні, усі свої ідеї підкріплює ретельно розробленими таблицями, елементарними та усім зрозумілими формулами, навіть прикладами з класичного та сучасного мистецтва.

Книга Пікетті розширює і поглиблює наші знання про такий складний організм, як капітал,

що по-своєму росте, розвивається, переживає кризи та депресії, відновлюється і набуває нових форм.

 

В Україні книга «Капітал у ХХІ столітті» Тома Пікетті виходить у серії #ICUbooks, видавничої ініціативи компанії ICU заради майбутнього України, видавництво – «Наш Формат», інтелектуальний партнер – Києво-Могилянська бізнес-школа.

 

Вхід вільний. Реєстрація тут.

Локація: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська, 8/5)


Повернення до списку

top