Розсилка

02.09.2014

Історичну книгу "Похід Болбочана на Крим", видану у "Нашому Форматі", презентують 4 вересня одеситам

Історичну книгу "Похід Болбочана на Крим", видану у "Нашому Форматі", презентують 4 вересня одеситам
4 вересня 2014 р. о 18.00 в Одесі в театральній залі Палацу студентів (вул. Маразліївська, 34 А) відбудеться презентація нашої щойно виданої книги спогадів сотника Армії УНР Бориса Монкевича “Похід Болбочaнa нa Крим".
У виданні йдеться про переможні походи полковника Петра Болбочана на Київ, Полтаву, Харків, Запоріжжя, Мелітополь, форсування Сиваша, визволення Криму від російських окупантів, тріумфальну зустріч запорожців у Сімферополі, про вигнання російських окупантів з Донбасу. Це книжка про бойову співпрацю з німецьким військом у боротьбі проти більшовицької Москви. Події відбуваються у першій половині 1918 року. У книжці вміщено також спогади бойових побратимів полковника Болбочана і сотника Монкевича – старшин-запорожців Степана Самійленка, Івана Дубового, Никифора Авраменка, Всеволода Петріва, Володимира Сікевича, Петра Содоля-Зілинського та козака-болбочанівця Бориса Антоненка-Давидовича.
За словами редактора-упорядника Романа Коваля ця книга про перемоги наших дідів і прадідів над російськими окупантами навесні 1918 року додасть духу українським воякам і вони зженуть із цього світу російські банди терористів та сепаратистів.

Прес-служба мистецької агенції "Наш Формат"

Повернення до списку

top