Розсилка

12.08.2014

Наша серпнева благодійна допомога для Української резервної армії

Наша серпнева благодійна допомога для Української резервної армії
Близько двох місяців ми оголосили безстрокову акцію на підтримку української армії. На нашу думку, такого сприяння та допомоги українські військові потребують все більше і більше у зв'язку з агресивнішими й брутальнішими діями терористів  та найманців з Росії на сході України. І зрештою вважаємо, що підтримка корисна для того, щоб наша армія та її протидія терористам мали все більше ефективності в зоні АТО.
Нагадуємо, що суть нашої акції полягає в тому, що з продажу кожного диску й футболки, які придбані покупцями у книгарні (Київ, пров. Чеслава Бєлінського, 5) та через інтернет-крамницю nashformat.ua, ми перераховуємо 5 гривень для потреб українських військових. Наразі публікуємо наш вже четвертий звіт допомоги, адресований для підтримки Української резервної армії - організації, яка готує резервістів для участі у АТО та допомагає батальйонам та частинам в зоні бойових дій постачанням різноманітного військового обладнання, бронежилетів та приладів нічного бачення. Перерахована сума допомоги для військових складає шістсот п'ятдесят  гривень. Чекайте наших наступних звітів.

Прес-cлужба мистецької агенції "Наш Формат"
Нагадуємо, що суть нашої акції полягає в тому, що з продажу кожного диску й футболки, які придбані покупцями у книгарні (Київ, пров. Чеслава Бєлінського, 5) та через інтернет-крамницю nashformat.ua, ми перераховуваємо 5 гривень для потреб українських військових. Наразі публікуємо наш третій звіт допомоги, адресований для підтримки Української резервної армії - організації, яка готує резервістів для участі у АТО та допомагає батальйонам та частинам в зоні бойових дій постачанням різноманітного військового обладнання, бронежилетів та приладів нічного бачення. Перерахована сума допомоги для військових складає триста сімдесят гривень гривень. Чекайте наших наступних звітів.
Джерело: http://nashformat.ua/news/nash-nastupnyy-zvit-pro-blagodiynu-dopomogu-ukrayins%60kiy-rezervniy-armiyi/

Повернення до списку

top