Розсилка

04.07.2016

Презентація книги "Чому нації занепадають"

Презентація книги "Чому нації занепадають"

Чому одні країни багаті, а інші бідні? Чи справді економічний стан держави не залежить від клімату і географічного положення? У чому ж полягає секрет націй, що процвітають?

Видавництво "НашФормат" запрошує на презентацію книги "Чому нації занепадають" Дарона Аджемоґлу та Джеймса Робінсона.

03.06.2016

Капітал у XXI столітті: чи призведе економічна нерівність до краху системи/демократії?

Капітал у XXI столітті: чи призведе економічна нерівність до краху системи/демократії? Дискусія відбудеться 7 червня о 18:30 у рамках презентації книги "Капітал у ХХІ столітті" французького економіста Тома Пікетті, яку у 2014 році Financial Times назвала найкращою бізнес-книгою року.

19.05.2016

9 цитат Айн Ренд, які пояснюють все

9 цитат Айн Ренд, які пояснюють все Я з великим ентузіазмом підтримую «чорно-білу» картину світу. Тут ідеться про добро і зло. Перш ніж визначити що-небудь як сіре, тобто серединний шлях, треба знати, що таке чорне і що таке біле, тому що сіре – це всього лише поєднання попередніх двох. А коли ти вже визначив, що один вибір – добрий, а інший – злий, не існує виправдання для третього – змішаного вибору. Не може бути жодного виправдання для вибору, навіть частково, того, що, як тобі відомо, є злом.

06.05.2016

Вийшли мемуари Гілларі Клінтон «Важкі рішення», видавництво Наш Формат

Вийшли мемуари Гілларі Клінтон «Важкі рішення», видавництво Наш Формат «Важкі рішення» – № 1 в списку бестселерів The New York Times. Протягом першого тижня після виходу книги в Америці було продано понад 100 тисяч примірників. У середині 2015-го Клінтон отримала 5 млн доларів роялті від продажу книги.

06.05.2016

«Соловей» – найкращий історичний роман 2015 року вийде у Нашому Форматі

«Соловей» – найкращий історичний роман 2015 року вийде у Нашому Форматі «Соловей», що з’явився завдяки перевіреній роками майстерності Крістін Генни, зачарує навіть найвибагливішого читача. Книга 60 тижнів поспіль очолювала список бестселерів The New York Times, увійшла до ТОП-5 найкращих книг 2015 року за версією Amazon. Права на переклад придбало більше, ніж 35 країн. «Соловей» визнано найкращим історичним романом 2015 року за версією читачів Goodreads.

06.05.2016

Наш Формат видає книгу переможця премії Едґара По «Звичайна вдячність»

Наш Формат видає книгу переможця премії Едґара По «Звичайна вдячність» "Звичайна вдячність" – яскравий, захопливий детектив, за який Вільям Кент Крюґер у 2014 році отримав премію Едґара Аллана По. Сюжет змушує читача думати та уявляти, радіти та співпереживати, захоплюватися та зневажати. Книга дасть змогу багатьом переосмислити власне ставлення до життя з усіма його злетами та падіннями. Це пронизливий роман про гірку ціну мудрості, про невідворотну милість і про те, що нас від вічності відокремлює лише подих, один останній подув вітру...

06.05.2016

Наш Формат презентує світовий бестселер «Диво в Берліні: як дев’ять веслярів поставили нацистів на коліна»

Наш Формат презентує світовий бестселер «Диво в Берліні: як дев’ять веслярів поставили нацистів на коліна» Книга «Диво в Берліні» вийшла з-під пера визнаного у світі письменника Деніела Брауна. Права на її видання придбали уже 18 країн, у світі продано понад мільйон примірників. Книга входить у список бестселерів за версією New York Times, Американська Асоціація Книговидавців визнала її кращою нон-фікшн книгою року (2014).

06.05.2016

Наш Формат презентує бестселер New York Times «Маленька паризька книгарня»

Наш Формат презентує бестселер New York Times «Маленька паризька книгарня»

Світ виявив надзвичайну цікавість до роману –  книга перекладена на більш, ніж 30 мов, її продажі сягнули 500 000 примірників і стала бестселером New York Times та Spiegel (Німеччина).

"Маленька паризька книгарня" − книга про те, як стати вільним. Вільним від душевних терзань, марних сподівань і  туги за нездійсненним майбутнім. Цей чарівний роман змусить багатьох читачів поринути у спогади про своє перше кохання, знову відчути ніжність, любов та легкий відтінок смутку за минулими почуттями. 

06.05.2016

У Нашому Форматі вийде пригодницький роман «Проти шторму»

У Нашому Форматі вийде пригодницький роман «Проти шторму»

Книга описує реальні події середини минулого століття. Несамовитий шторм, який вирує над східним узбережжям США, накриває в морі танкери з людьми на бортах. Зробити усе можливе для їхнього порятунку – головне завдання берегової охорони. Рятувальники вирушають на човнах у розбурхане море. Так починається найсміливіша та найгероїчніша рятувальна місія в історії берегової охорони США. 

06.05.2016

Наш Формат презентує нову книгу із серії ділової літератури «Результативний конфлікт»

Наш Формат презентує нову книгу із серії ділової літератури «Результативний конфлікт»

Вміння керувати конфліктом, отримувати з нього користь, не посварившись з опонентом – одні з найважливіших навичок, які повинен мати кожен, хто прагне досягнути високих цілей у роботі, а також у повсякденному спілкуванні. Ця книга стала своєрідною інструкцією з ведення конфлікту та поведінки під час конфліктної ситуації.


top