Розсилка

Кур`єрська доставка по м. Київ

Наші кур`єри доставлять Ваше замовлення , на будь-яку адресу (домашню чи робочу), попередньо узгоджене з менеджером.

Замовлення, які надійшли в робочі дні до 17 год. 00 хв. доставляються на наступний день (крім неділі) .

Гарантований термін доставки (з моменту оформлення і оплати замовлення) — 24-36 годин, якщо весь товар є на складі і не погоджені додаткові умови.

Вартість доставки - 35 грн.

При замовленні на суму 500 грн і вище – доставка безкоштовно.

Самовивіз

Зручність даного виду доставки полягає в тому, що Ви можете самостійно забрати Ваше замовлення в будь-який зручний для Вас з моменту його надходження у пункт самовивозу.

Увага! З 07.03.2017 пункт самовивозу змінюється на нову адресу: вул.Вербова,17, книжковий ринок "Петрівка": 11 ряд, 4-5 місце Режим роботи: Пн.-Пт. з 9:00 до 19:00, Сб.-Нд. з 09:00 до 18:00. Тел: (067) 829-13-17.

Замовлення в пункт самовивозу доставляються після 15:00 на наступний день після оформлення замовлення, якщо всі необхідні Вам товари є на нашому складі. Якщо частина товарів у даний момент відсутня на складі (попередньо менеджер Інтернет-магазину зв'яжеться з Вами для підтвердження дати надходження замовлення на пункт самовивозу). 

Також, Ви можете завітати до нас у магазин за адресою: провулок Алли Горської (стара назва - Чеслава Бєлінського), будинок 5 з 10 до 19.00 у будні і з 10 до 17.00 у суботу, але відвантаження самовивозу з магазину не доступне, бо залишки товару в магазині змінюються щохвилинно.

По Україні

Доставка по Україні (Нова Пошта, Укрпошта та ін.):

Посилка доставляється в багажний офіс компанії (Нова Пошта або Укрпошта)  у вашому місті. Адреси і телефони багажних офісів компаній перевізників по Україні можна подивитись тут: 

Для отримання необхідно пред'явити паспорт і назвати номер вантажної декларації (повідомить наш менеджер після відправки посилки). Посилку необхідно отримати протягом 24 годин з моменту приходу (доставки) вантажу, інакше компанія перевізник може стягнути додаткову плату за зберігання посилки. Термін доставки – 1-2 робочих днів. Вартість доставки – від 20 грн.

Замовлення від 1000 (тисячі) гривень доставляються перевізником тільки за умови передоплати на рахунок магазину.

 

Міжнародна доставка

Доставка по СНД (пошта):

Замовлення відправляють цінною бандероллю у вологонепроникній упаковці. Отримати бандероль можна у вашому поштовому відділенні по пред'явленню паспорта. Термін доставки – 5-12 робочих днів. Вартість доставки від – 350 грн.

Доставка по всьому світу (пошта):

Доставка в держави далекого зарубіжжя здійснюється звичайною поштою, міжнародною цінною бандероллю. Замовлення упаковується у вологонепроникний пакет, що виключає його ненавмисне пошкодження або забруднення при доставці. Термін доставки - 7-15 робочих днів. Вартість доставки – від 300 грн. (офіційний тариф Укрпошти).

Інтернет-магазин nashformat.ua надає послуги з продажу товарів на території України та за її межами. Кожен клієнт магазину має право вимагати якісного, точного і швидкого виконання замовлення.


Терміни та вартість доставки замовленого товару

Термін постачання узгоджується з замовником, якщо терміни не обумовлені, то діють такі правила:

Термін доставки залежить від місця проживання замовника і терміну обробки замовлення на митницях (у разі необхідності).

З нашого досвіду, терміни доставки нашого товару по регіонах світу є такими:
•      Австрія, Німеччина, Великобританія, Канада - 7 - 10 діб;
•      США, Японія - 7 - 12 діб;
•      Росія - 10 - 20 діб;
•      Бельгія, Італія, Франція, Ізраїль - 10 - 20 діб;
•      Австралія та Південна Америка - 15 - 25 діб.

Немає жодних обмежень щодо місця знаходження замовника. Замовлені товари вже отримали наші клієнти в понад 30 країнах світу: Австралії, Австрії, Аргентині, Білорусі, Бельгії, Болгарії, Бразилії, Великобританії, Греції, Данії, Естонії, Ізраїлі, Іспанії, Казахстані, Канаді, Латвії, Литві, Німеччині, Польщі, Португалії, Росії, Румунії, Словаччині, США, Угорщині, Україні, Франції, Чехії та Швейцарії.

top