Розсилка

06.02.2014

«Наш Формат» організує нову вуличну промо-акцію на підтримку художників жлоб-арту в «Мистецькому Барбакані»

«Наш Формат» організує нову вуличну промо-акцію на підтримку художників жлоб-арту в «Мистецькому Барбакані» Акція пройде в «Мистецькому Барбакані». Нагадаємо, що виставка арт-інсталяцій та картин знаходиться на відкритому повітрі, недалеко від метро Хрещатик. З огляду на те, що на минулому тижні наше видання мало великий успіх серед відвідувачів недільного віча Майдану, то ми продовжимо презентувати книгу народу України. Видання існує у вигляді повнокольорового художнього альманаху-альбому із зібраними текстами та ілюстраціями митців за 5 років проекту «Жлоб-арт» та ще однієї версією з меншою кількістю картинок у чорно-білому варіанті. Підкреслимо, що обома книгами цікавилися люди різних вікових груп, а це говорить про те, що книга – абсолютно універсальна для прочитання.

Цитуємо одного із ідеологів жлоб-арту українського художника Олекси Манна: «Щось мені починає здаватись в контексті цих подій, що ми рано проект «Жлоб-арт» закрили. Бо тут такий жлоб-арт на вулицях повипускали за 200 гривень і такі типажі режиму повилазили, що матеріалу ще на десять виставок і томів назбирається. Тут вся країна, як величезна, палаюча виставка жлоб-арту».

Нагадаємо, у виданні «Жлобологія» представлені 33 есе українських відомих письменників та митців - Юрія Андруховича, Антіна Мухарського, Юрія Винничука, Леся Подерв’янського, Сергія Жадана, Богдана Жолдака, Олекси Манна, Володимира Єшкілєва, Андрія Єрмоленка, Олександри Коваль, Антона Соломуха, Влада Ралка, Івана Семесюка, Василя Цаголова, Арсена Савадова, Андрія Кузьменка, Володимира Бебешка, Олексія Титаренка, Олега Сидор-Гібелинди, Сергія Васильєва, Дмитра Горбачова, Владислава Кириченко, Олеся Донія та інших відомих діячів сучасного українського мистецтва і культури. На думку упорядників видання, це надзвичайно цікавий творчий експеримент, несподіваний подарунок для тих, хто шукає відвертих думок і нових емоцій. Нічого подібного українська інтелектуальна спільнота досі не створювала.

Загалом, літературно-мистецьке видання розраховане на широку кількість читачів – від студентів і до політиків. Ця книга була започаткована в результаті виставок картин, арт-інсталяцій, перфомансів, експериментального проекту «Жлоб. Жлобство. Жлобізм» Союзу Вольних Художників «Воля або Смерть» та видавництва мистецької агенції «Наш Формат».

Ярослав Гадзінський 
Прес-служба мистецької агенції "Наш Формат"
 pr@nashformat.ua

Повернення до списку

top