Розсилка

14.04.2017

Книжки «Нашого формату» підкорюють Google Play та iTunes

Книжки «Нашого формату» підкорюють Google Play та iTunes

Відтепер усі книжки видавництва «Наш формат» можна купити в електронному вигляді. Вони доступні на сайті nashformat.ua та на найбільших майданчиках продажу е-буків — Google Play та iTunes.


«Наш формат» також співпрацює з українськими ресурсами Smart Kyivstar, Bookland, Andronum та Booxters, які продають електронні книжки. А за кордоном читачі можуть скористатися сервісами Barnes and Noble, Kobo, Bookmate та десятками інших.


Ми — сучасне видавництво й цінуємо смаки наших читачів: хтось із них віддає перевагу паперовому формату, хтось цифровому. Тому й пропонуємо ліцензійний продукт для кожного. Крім того, «Наш формат» прагне популяризувати читання й не шкодує часу та ресурсів на виготовлення електронних книжок.


Книжки «Нашого формату» зараз доступні у чотирьох цифрових форматах: ePub, mobi, AZW3 та pdf, один з яких неодмінно підійде до будь-якого рідера.ТОП-5 електронних книжок у нашому інтернет-магазині: «Чому нації занепадають» Дарона Аджемоґлу та Джеймса Робінсона, «Моє життя та робота» Генрі Форда, «Продається все. Джефф Безос та ера Amazon» Бреда Стоуна, трилогії «Атлант розправив плечі» Айн Ренд та цьогорічна новинка «Сила інтровертів» Сьюзен Кейн.


Одне з найпопулярніших запитань підписників сторінок «Нашого формату» в соцмережах — «Коли книга буде в електронному форматі?». Як привило, електронна книжка на нашому сайті з’являється через 3 місяці після виходу паперової.


Незабаром в електронному форматі вийдуть книжки «Перемикайся», «Напролом» та «Усмішки долі».


Повернення до списку

top