Розсилка

20.04.2017

Стартап: що, де і як? Поради засновника PayPal

Стартап: що, де і як? Поради засновника PayPal Книжку «Від нуля — до одиниці», яка вийшла в видавництві «Наш формат», написав Пітер Тіль – легенда Кремнієвої долини. Він заснував PayPal та Palantir Technologies, першим інвестував у Facebook, LinkedIn, Airbnb і десятки інших вдалих технологічних стартапів.

На прикладі найвідоміших компаній, а також на власному унікальному досвіді роботи в PayPal Пітер Тіль пояснює, від чого залежить успіх у створенні власного новаторського стартапу, як створити нову корисну додану вартість, а не копіювати щось, що вже існує, і як врешті-решт подолати шлях «від 0 до 1».

18.04.2017

Сядь зі мною поговори

Сядь зі мною поговори Початківці рідко очолюють найвідоміші у всьому світі літературні списки, але Селесте Інґ це вдалося. 2014-го року її дебютний роман «Несказане» став найкращою книжкою року у топ-100 від Amazon, випередивши книжки таких письменників, як Стівен Кінг та Гіларі Ментел.

В Україні твір нещодавно вийшов у видавництві «Наш формат». Літературна якість роману і завжди актуальний жанр родинної драми, замаскованої під трилер, допомогли авторці достукатися до читачів з усього світу й запропонувати простий рецепт виходу з кризових сімейних ситуацій.

14.04.2017

Книжки «Нашого формату» підкорюють Google Play та iTunes

Книжки «Нашого формату» підкорюють Google Play та iTunes Відтепер усі книжки видавництва «Наш формат» можна купити в електронному вигляді. Вони доступні на сайті nashformat.ua та на найбільших майданчиках продажу е-буків — Google Play та iTunes.

«Наш формат» також співпрацює з українськими ресурсами Smart Kyivstar, Bookland, Andronum та Booxters, які продають електронні книжки. А за кордоном читачі можуть скористатися сервісами Barnes and Noble, Kobo, Bookmate та десятками інших.

12.04.2017

Чи замінять роботи людей?

Чи замінять роботи людей? Відгук на книжку Мартіна Форда «Пришестя роботів. Техніка і загроза майбутнього безробіття», яка вийшла у видавництві «Наш формат».

У фільмі «Я— робот» герой Вілла Сміта сказав роботу, що той всього-на-всього залізяка, без емоцій та почуття прекрасного, і не може написати симфонію. Робот у відповідь запитав: «А ти можеш?». Сьогодні він сказав би по-іншому: «Так, можу». Адже ще в липні 2012 року Лондонський симфонічний оркестр уперше в історії виконав музичний твір, написаний машиною.

10.04.2017

«Економіка. Інструкція з використання»: як не дати себе обдурити

«Економіка. Інструкція з використання»: як не дати себе обдурити Як часто ви намагалися зрозуміти щось в економічних новинах? А чи намагалися взагалі? Багатьом світ економіки здається чимось недосяжним і неосяжним. Більшість українців знає, що не треба влазити у кредит і що робити, якщо довелося взяти позику у банку, слідкує за курсом валют, підвищенням цін і… власне, все. Книжка, про яку сьогодні я вам хочу розказати, стане для всіх, хто не знав, як підступитися до економіки, чарівним ключем від дверей — якщо не від усіх, то від найголовніших. Це книжка «Економіка. Інструкція з використання», яку видав «Наш формат».

07.04.2017

Хто зрозуміє жінку і небо?

Хто зрозуміє жінку і небо? Одна зі справді красивих тез жіночого руху: if she can see it, she can be it. Означає вона наступне: якщо вона може це побачити – зможе такою стати. Себто, чим більше історій активних та успішних жінок виходять на перший план, тим більше жінок (чи дівчат) зможуть брати їх собі за приклад.

Одна з таких історій розповідається у книжці «Леді Африка. Жінка, яка підкорила небо» американської письменниці Поли Маклейн, відомої ще одним своїм романом «Паризька дружина».

01.04.2017

Маленькі перемоги і великі помилки: про що пише Клінтон у своїх мемуарах

Маленькі перемоги і великі помилки: про що пише Клінтон у своїх мемуарах Головна суперниця Дональда Трампа на минулих виборах на пост президента США, політик з великим досвідом Гілларі Клінтон розповіла про свою кар’єру в книзі «Важкі рішення» на 600 сторінках. За свою політичну кар’єру вона побувала Першою леді країни, сенатором штату та Держсекретарем. Однак ця книга – її спогади насамперед про роботу в ролі керівника Держдепартаменту США.

28.03.2017

Історія про сміливих. Чому варто читати книгу Бреда Стоуна «Продається все. Джефф Безос та ера Amazon»

Історія про сміливих. Чому варто читати книгу Бреда Стоуна «Продається все. Джефф Безос та ера Amazon»

Люди звикли захоплюватися великими компаніями та – таємно чи явно – заздрити їх співробітникам із великими зарплатами. Натомість мало хто знає про те, з чого починались Google, Amazon та Apple. Книга Бреда Стоуна «Продається все. Джефф Безос та ера Amazon», що вийшла в «Нашому форматі», відкриває читачам секрети роботи компанії, ціна на акції якої за останні п’ять років збільшилися на 300%. Сьогодні це найбільший у світі онлайн-магазин, де у штаті працює 180 тисяч співробітників.

Журналіст Бред Стоун понад 10 років пише про технології та бізнес. Його публікації про найвідоміші ІТ-компанії – Apple, Google, Facebook, Twitter, Yahoo виходили в New York Times, Newsweek та Bloomberg Businessweek. За «Продається все» Бред Стоун у 2013 отримав одну із найпрестижніших американських відзнак – його книга стала найкращою книгою року за версією Financial Times. Її визнали також й інші видання – Washington Post, Forbes, The New The Economis та інші. Автор поки не надто широко відомий українському читачеві – інші його книги не перекладали українською.

23.03.2017

Досягнення та провали останнього гетьмана України

Досягнення та провали останнього гетьмана України

Гетьман Павло Скоропадський був одним із найсуперечливіших і найзагадковіших політиків часів Визвольних змагань 1917-1920-х років. Як російський офіцер став українським диктатором? Чому він наважився на переворот проти Центральної Ради? На що розраховував, не знайшовши порозуміння ні з революційними, ні з консервативними колами? Як гетьман-малорос маневрував між росіянами та українцями, між німцями та більшовиками? Відповіді на ці та інші питання можна знайти в книзі «Скоропадський. Спогади 1917-1918», яку видав «Наш формат».

20.03.2017

«Несказане»: враження українських критиків та блогерів

«Несказане»: враження українських критиків та блогерів Роман «Несказане» американської письменниці Селесте Інґ визнали одним з найгучніших дебютів 2014 року. Зокрема він посів перше місце в топ-100 кращих книг за версією Amazon, став бестселером New York Times та кількох інших видань. До гучного дебюту в романістиці Селесте Інґ вже отримала кілька відзнак за коротку прозу, зокрема премію Пушкарта. Її есеї друкувалися в New York Times, The Guardian та інших виданнях.

Права на переклад книжки «Несказане» придбали понад 20 країн світу, а в Україні її видав «Наш формат».


top