Розсилка

23.08.2017

Акція до Дня Незалежності

Акція до Дня Незалежності

Друзі, з 15.00 23 серпня до 23.59 27 серпня 2017 року ви можете замовити книжки “Нашого формату” зі знижками 15, 20 та 30%. На окремі книжки інших видавництв діє знижка у розмірі 15%.

Акція діятиме як в інтернет-магазині, так і у книгарнях на Петрівці та на Горської.

17.08.2017

«Руїни бога»: воєнний досвід та як зі всім цим жити

«Руїни бога»: воєнний досвід та як зі всім цим жити Досить символічно, в день репетиції параду до Дня незалежності, презентували український переклад роману відомої британської письменниці Кейт Аткінсон – «Руїни бога». Тричі лауреатка премії Costa Аткінсон написала роман, в якому намагається окреслити і, можливо, частково переосмислити досвід та події Другої світової війни, про що вчора говорили перекладачка роману Ярослава Стріха, письменник, мандрівник, автор книжки репортажів з Донбасу Артем Чапай та кураторка літературних програм Мистецького арсеналу Оксана Щур.

01.08.2017

Український інститут книги: бур’яни, лопата і директорка

Український інститут книги: бур’яни, лопата і директорка Менше тижня перебуває на посаді директорки Українського інституту книги Тетяна Терен. У неї поки немає ані команди, ані приміщення, лише «гектари порослого бур’янами поля, а з інструменту – одна лопата». Втім, нова очільниця вже зараз точно знає, чим буде займатись.

27.06.2017

Дражливі «Усмішки долі», або Життя – безпрограшна лотерея

Дражливі «Усмішки долі», або Життя – безпрограшна лотерея Книжка «Усмішки долі» Адама Джонсона – з тих, які, взявши до рук, не поспішаєш розгортати. Річ не тільки в цікавій обкладинці. Одразу закрадається відчуття, що не так уже й щиро доля усміхається головним героям, адже, наперекір назві, обкладинка книжки навіює меланхолійний настрій. Чому чоловік (чи дитина) на стільці, що здіймається вгору, безликий? Чому його постать згорблена, понура, на противагу яскравим повітряним кулькам? Чому в будівлях по один бік горить світло, а по інший – ні? Карти розкриваються в завершальному оповіданні.

21.06.2017

«Я-Малала»: чому її історія вразила весь світ

«Я-Малала»: чому її історія вразила весь світ Малалі Юсуфзай сповістили, що вона стала Нобелівською лауреаткою, просто посеред уроку хімії. «Добре!» – відповіла на це дівчина й продовжила заняття. «Як? І ти не кинулася телефонувати родичам? Радіти? Святкувати?» – питали її журналісти. – «Я борюся за права дітей на освіту, і для мене було б дивно давати інтерв’ю чи святкувати знаменну подію, не дослухавши вчителя до кінця заняття», – відповіла Малала.

Навчатися завжди було найбільшим бажанням дівчини – воно мало не коштувало їй життя.

07.06.2017

«Дивись уперед»: як розпланувати життя

«Дивись уперед»: як розпланувати життя Більшість людей прагне рухатися уперед по життю, підкорюючи нові професійні та особисті вершини. В когось це виходить легко та безболісно, а комусь доля підкидає каміння на життєві дороги. Автори книжки «Дивись уперед» (видавництво «Наш формат») Майкл Гаят і Деніел Гаркаві запевняють, що скерувати життя в правильне русло допоможе ефективний життєвий план. Вони радять неодмінно сісти й написати ці 15-20 сторінок і розповідають, як.

01.06.2017

Американська мрія чи суцільна самотність: про що роман «Блакитне мереживо долі»

Американська мрія чи суцільна самотність: про що роман «Блакитне мереживо долі» Це  моє перше знайомство з творчістю відомої американської письменниці, лауреатки Пулітцерівскої премії Енн Тайлер. І це знайомство мене дещо збентежило. Відповідно до анотації, я очікувала на сімейну сагу, очікувала дізнатись про скелети в шафах членів родини Вітшенків, очікувала драматичних історій. Але в процесі читання мені кілька разів довелось відкладати книжку аби перевести подих і заспокоїти емоції.

26.05.2017

Графік роботи магазинів 27-го травня

Графік роботи магазинів 27-го травня Друзі, зверніть увагу! Цієї суботи книгарні "Нашого Формату" працюють до 14:00. Тож якщо хочете завітати, плануйте це на першу половину дня. Гарних вихідних, останніх цієї весни!

12.05.2017

Два маніфести сучасного бізнесу від екс-керівника Yahoo!

Два маніфести сучасного бізнесу від екс-керівника Yahoo! Книжки колишнього віце-презмдента Yahoo! Сета Ґодіна «Усі ми трохи дивакуваті» та «Пробуй, не зупиняйся» яскраво доводять, що розмір не має значення, а стислість — сестра таланту (адже їхній обсяг — до 100 сторінок!). Автор наголошує, що це не просто книжки, це — маніфести.

Сет Ґодін — американський підприємець, маркетолог, популярний блогер, колишній віце-президент компанії Yahoo!, автор 12 бестселерів , перекладених 35-ма мовами. Серед них «Фіолетова корова», «Яма», «Усі маркетологи — брехуни» та інші. Автор неодноразово був спікером на мегапопулярних TEDx-семінарах, що змінюють мільйони життів у всьому світі.

04.05.2017

Лорен Грофф увійшла до списку найкращих американських романістів

Лорен Грофф увійшла до списку найкращих американських романістів Авторку роману «Долі та фурії» Лорен Грофф, який видали «Наш формат» та #книголав, журнал Granta визнав однією з найкращих американських романістів віком до 40 років.


top