Розсилка

27.06.2017

Дражливі «Усмішки долі», або Життя – безпрограшна лотерея

Дражливі «Усмішки долі», або Життя – безпрограшна лотерея Книжка «Усмішки долі» Адама Джонсона – з тих, які, взявши до рук, не поспішаєш розгортати. Річ не тільки в цікавій обкладинці. Одразу закрадається відчуття, що не так уже й щиро доля усміхається головним героям, адже, наперекір назві, обкладинка книжки навіює меланхолійний настрій. Чому чоловік (чи дитина) на стільці, що здіймається вгору, безликий? Чому його постать згорблена, понура, на противагу яскравим повітряним кулькам? Чому в будівлях по один бік горить світло, а по інший – ні? Карти розкриваються в завершальному оповіданні.

21.06.2017

«Я-Малала»: чому її історія вразила весь світ

«Я-Малала»: чому її історія вразила весь світ Малалі Юсуфзай сповістили, що вона стала Нобелівською лауреаткою, просто посеред уроку хімії. «Добре!» – відповіла на це дівчина й продовжила заняття. «Як? І ти не кинулася телефонувати родичам? Радіти? Святкувати?» – питали її журналісти. – «Я борюся за права дітей на освіту, і для мене було б дивно давати інтерв’ю чи святкувати знаменну подію, не дослухавши вчителя до кінця заняття», – відповіла Малала.

Навчатися завжди було найбільшим бажанням дівчини – воно мало не коштувало їй життя.

07.06.2017

«Дивись уперед»: як розпланувати життя

«Дивись уперед»: як розпланувати життя Більшість людей прагне рухатися уперед по життю, підкорюючи нові професійні та особисті вершини. В когось це виходить легко та безболісно, а комусь доля підкидає каміння на життєві дороги. Автори книжки «Дивись уперед» (видавництво «Наш формат») Майкл Гаят і Деніел Гаркаві запевняють, що скерувати життя в правильне русло допоможе ефективний життєвий план. Вони радять неодмінно сісти й написати ці 15-20 сторінок і розповідають, як.

01.06.2017

Американська мрія чи суцільна самотність: про що роман «Блакитне мереживо долі»

Американська мрія чи суцільна самотність: про що роман «Блакитне мереживо долі» Це  моє перше знайомство з творчістю відомої американської письменниці, лауреатки Пулітцерівскої премії Енн Тайлер. І це знайомство мене дещо збентежило. Відповідно до анотації, я очікувала на сімейну сагу, очікувала дізнатись про скелети в шафах членів родини Вітшенків, очікувала драматичних історій. Але в процесі читання мені кілька разів довелось відкладати книжку аби перевести подих і заспокоїти емоції.

26.05.2017

Графік роботи магазинів 27-го травня

Графік роботи магазинів 27-го травня Друзі, зверніть увагу! Цієї суботи книгарні "Нашого Формату" працюють до 14:00. Тож якщо хочете завітати, плануйте це на першу половину дня. Гарних вихідних, останніх цієї весни!

12.05.2017

Два маніфести сучасного бізнесу від екс-керівника Yahoo!

Два маніфести сучасного бізнесу від екс-керівника Yahoo! Книжки колишнього віце-презмдента Yahoo! Сета Ґодіна «Усі ми трохи дивакуваті» та «Пробуй, не зупиняйся» яскраво доводять, що розмір не має значення, а стислість — сестра таланту (адже їхній обсяг — до 100 сторінок!). Автор наголошує, що це не просто книжки, це — маніфести.

Сет Ґодін — американський підприємець, маркетолог, популярний блогер, колишній віце-президент компанії Yahoo!, автор 12 бестселерів , перекладених 35-ма мовами. Серед них «Фіолетова корова», «Яма», «Усі маркетологи — брехуни» та інші. Автор неодноразово був спікером на мегапопулярних TEDx-семінарах, що змінюють мільйони життів у всьому світі.

04.05.2017

Лорен Грофф увійшла до списку найкращих американських романістів

Лорен Грофф увійшла до списку найкращих американських романістів Авторку роману «Долі та фурії» Лорен Грофф, який видали «Наш формат» та #книголав, журнал Granta визнав однією з найкращих американських романістів віком до 40 років.

28.04.2017

«Мудакам тут не місце»: як вижити серед мерзотників

«Мудакам тут не місце»: як вижити серед мерзотників 2017-й рік обіцяє чимало довгоочікуваних книжкових новинок. Однією з них стала книжка «Мудакам тут не місце», яка одразу після публікації увійшла у списки бестселерів за версією видань New York Times, Wall Street Journal, USA Today та BusinessWeek. Її український переклад вийшов у видавництві «Наш формат».

25.04.2017

Живий роман про живих людей: для чого читати «Долі та фурії»

Живий роман про живих людей: для чого читати «Долі та фурії» Інколи книжку обираєш за назвою, інколи за обкладинкою чи порадою. А буває й так, що сходяться всі ці обставини – назва «Долі та фурії» інтригує, так само як скелети та квітки на обкладинці, роман радять друзі, книжкові блогери та навіть…Барак Обама! От від кого не очікуєш порад класної художньої літератури, так це від президента Америки – здається, що високопосадовці читають тільки ділову літературу. А тим часом книжка вже в руках…

20.04.2017

Стартап: що, де і як? Поради засновника PayPal

Стартап: що, де і як? Поради засновника PayPal Книжку «Від нуля — до одиниці», яка вийшла в видавництві «Наш формат», написав Пітер Тіль – легенда Кремнієвої долини. Він заснував PayPal та Palantir Technologies, першим інвестував у Facebook, LinkedIn, Airbnb і десятки інших вдалих технологічних стартапів.

На прикладі найвідоміших компаній, а також на власному унікальному досвіді роботи в PayPal Пітер Тіль пояснює, від чого залежить успіх у створенні власного новаторського стартапу, як створити нову корисну додану вартість, а не копіювати щось, що вже існує, і як врешті-решт подолати шлях «від 0 до 1».


top