Розсилка

26.05.2017

Графік роботи магазинів 27-го травня

Графік роботи магазинів 27-го травня Друзі, зверніть увагу! Цієї суботи книгарні "Нашого Формату" працюють до 14:00. Тож якщо хочете завітати, плануйте це на першу половину дня. Гарних вихідних, останніх цієї весни!

12.05.2017

Два маніфести сучасного бізнесу від екс-керівника Yahoo!

Два маніфести сучасного бізнесу від екс-керівника Yahoo! Книжки колишнього віце-презмдента Yahoo! Сета Ґодіна «Усі ми трохи дивакуваті» та «Пробуй, не зупиняйся» яскраво доводять, що розмір не має значення, а стислість — сестра таланту (адже їхній обсяг — до 100 сторінок!). Автор наголошує, що це не просто книжки, це — маніфести.

Сет Ґодін — американський підприємець, маркетолог, популярний блогер, колишній віце-президент компанії Yahoo!, автор 12 бестселерів , перекладених 35-ма мовами. Серед них «Фіолетова корова», «Яма», «Усі маркетологи — брехуни» та інші. Автор неодноразово був спікером на мегапопулярних TEDx-семінарах, що змінюють мільйони життів у всьому світі.

04.05.2017

Лорен Грофф увійшла до списку найкращих американських романістів

Лорен Грофф увійшла до списку найкращих американських романістів Авторку роману «Долі та фурії» Лорен Грофф, який видали «Наш формат» та #книголав, журнал Granta визнав однією з найкращих американських романістів віком до 40 років.

28.04.2017

«Мудакам тут не місце»: як вижити серед мерзотників

«Мудакам тут не місце»: як вижити серед мерзотників 2017-й рік обіцяє чимало довгоочікуваних книжкових новинок. Однією з них стала книжка «Мудакам тут не місце», яка одразу після публікації увійшла у списки бестселерів за версією видань New York Times, Wall Street Journal, USA Today та BusinessWeek. Її український переклад вийшов у видавництві «Наш формат».

25.04.2017

Живий роман про живих людей: для чого читати «Долі та фурії»

Живий роман про живих людей: для чого читати «Долі та фурії» Інколи книжку обираєш за назвою, інколи за обкладинкою чи порадою. А буває й так, що сходяться всі ці обставини – назва «Долі та фурії» інтригує, так само як скелети та квітки на обкладинці, роман радять друзі, книжкові блогери та навіть…Барак Обама! От від кого не очікуєш порад класної художньої літератури, так це від президента Америки – здається, що високопосадовці читають тільки ділову літературу. А тим часом книжка вже в руках…

20.04.2017

Стартап: що, де і як? Поради засновника PayPal

Стартап: що, де і як? Поради засновника PayPal Книжку «Від нуля — до одиниці», яка вийшла в видавництві «Наш формат», написав Пітер Тіль – легенда Кремнієвої долини. Він заснував PayPal та Palantir Technologies, першим інвестував у Facebook, LinkedIn, Airbnb і десятки інших вдалих технологічних стартапів.

На прикладі найвідоміших компаній, а також на власному унікальному досвіді роботи в PayPal Пітер Тіль пояснює, від чого залежить успіх у створенні власного новаторського стартапу, як створити нову корисну додану вартість, а не копіювати щось, що вже існує, і як врешті-решт подолати шлях «від 0 до 1».

18.04.2017

Сядь зі мною поговори

Сядь зі мною поговори Початківці рідко очолюють найвідоміші у всьому світі літературні списки, але Селесте Інґ це вдалося. 2014-го року її дебютний роман «Несказане» став найкращою книжкою року у топ-100 від Amazon, випередивши книжки таких письменників, як Стівен Кінг та Гіларі Ментел.

В Україні твір нещодавно вийшов у видавництві «Наш формат». Літературна якість роману і завжди актуальний жанр родинної драми, замаскованої під трилер, допомогли авторці достукатися до читачів з усього світу й запропонувати простий рецепт виходу з кризових сімейних ситуацій.

14.04.2017

Книжки «Нашого формату» підкорюють Google Play та iTunes

Книжки «Нашого формату» підкорюють Google Play та iTunes Відтепер усі книжки видавництва «Наш формат» можна купити в електронному вигляді. Вони доступні на сайті nashformat.ua та на найбільших майданчиках продажу е-буків — Google Play та iTunes.

«Наш формат» також співпрацює з українськими ресурсами Smart Kyivstar, Bookland, Andronum та Booxters, які продають електронні книжки. А за кордоном читачі можуть скористатися сервісами Barnes and Noble, Kobo, Bookmate та десятками інших.

12.04.2017

Чи замінять роботи людей?

Чи замінять роботи людей? Відгук на книжку Мартіна Форда «Пришестя роботів. Техніка і загроза майбутнього безробіття», яка вийшла у видавництві «Наш формат».

У фільмі «Я  — робот» герой Вілла Сміта сказав роботу, що той всього-на-всього залізяка, без емоцій та почуття прекрасного, і не може написати симфонію. Робот у відповідь запитав: «А ти можеш?». Сьогодні він сказав би по-іншому: «Так, можу». Адже ще в липні 2012 року Лондонський симфонічний оркестр уперше в історії виконав музичний твір, написаний машиною.

10.04.2017

«Економіка. Інструкція з використання»: як не дати себе обдурити

«Економіка. Інструкція з використання»: як не дати себе обдурити Як часто ви намагалися зрозуміти щось в економічних новинах? А чи намагалися взагалі? Багатьом світ економіки здається чимось недосяжним і неосяжним. Більшість українців знає, що не треба влазити у кредит і що робити, якщо довелося взяти позику у банку, слідкує за курсом валют, підвищенням цін і… власне, все. Книжка, про яку сьогодні я вам хочу розказати, стане для всіх, хто не знав, як підступитися до економіки, чарівним ключем від дверей — якщо не від усіх, то від найголовніших. Це книжка «Економіка. Інструкція з використання», яку видав «Наш формат».


top