Розсилка

20.03.2017

«Несказане»: враження українських критиків та блогерів

«Несказане»: враження українських критиків та блогерів Роман «Несказане» американської письменниці Селесте Інґ визнали одним з найгучніших дебютів 2014 року. Зокрема він посів перше місце в топ-100 кращих книг за версією Amazon, став бестселером New York Times та кількох інших видань. До гучного дебюту в романістиці Селесте Інґ вже отримала кілька відзнак за коротку прозу, зокрема премію Пушкарта. Її есеї друкувалися в New York Times, The Guardian та інших виданнях.

Права на переклад книжки «Несказане» придбали понад 20 країн світу, а в Україні її видав «Наш формат».

14.03.2017

Про що найФРІКанутіша книжка «Нашого формату»?

Про що найФРІКанутіша книжка «Нашого формату»? Ідея фріканутості, інакшості давно вже оселилася в інформаційному просторі. Але так, як подали її Стівен Левітт і Стівен Дабнер у книзі «Думай як фрік», здається, не робив ніхто раніше. У своїй книжці автори заявляють, що фріком може бути кожен, пропонують нестандартно вирішувати будь-які проблеми – від особистих до професійних, і розповідають історії справжніх фріків. Нобелівські лауреати, спортсмени, вчені, дослідники і підприємці – досвід усіх цих людей допоможе кожному поглянути на себе під новим кутом.

10.03.2017

Сміливість говорити тихо

Сміливість говорити тихо

  • Привіт, я Емілі, і я – інтроверт.
  • До прочитання цієї книжки мені здавалося, що я дивак…
  • Читати дослідження Сьюзен Кейн – це все одно, що дивитися в дзеркало...
Приблизно так на книжку «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» відгукуються читачі мережі Goodreads. У підсумку понад 200 тисяч рецензій-одкровень принесли виданню перемогу в номінації «Найкраща нон-фікшн книжка 2012 року». Нарешті й українські інтроверти можуть впізнавати себе в описах Кейн – цьогоріч бестселер побачив світ у видавництві «Наш формат» (переклад Тетяни Заволоки).

07.03.2017

Відкрився ще один магазин "Нашого Формату"

Відкрився ще один магазин "Нашого Формату" Друзі, 7 березня відкрився ще один магазин видавництва «Наш формат». Цього разу в традиційній для київських книголюбів місцині — на книжковому ринку «Петрівка» (вул. Вербова 16).

Шукайте нашу затишну крамничку в 11 ряду (4-5 місце).

Магазин працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 19:00, а в суботу та неділю — з 09:00 до 18:00.

03.03.2017

Акція до Міжнародного дня прав жінок

Акція до Міжнародного дня прав жінок 8 березня світ відзначає Міжнародний день боротьби за права жінок та міжнародний мир. Це одна з тих дат, коли ми нагадуємо собі, чим насправді є рівні права та можливості та яким був їхній розвиток у всесвітній історії.

Ми переконані, що історії про видатних жінок – не просто цікаві, а й вражаюче сильні, стають провідниками на шляху до рівних прав. Колись це були історії Елеонори Рузвельт чи Люсі Стоун, сучасними героїнями постають зокрема Гілларі Клінтон та Малала Юсуфзай. З цієї нагоди ми робимо знижку 20% на книжки про сильних жінок.

Акція триватиме з 7 по 9 березня у нашому інтернет-магазині.

13.02.2017

Акція до Міжнародного дня книгодарування

Акція до Міжнародного дня книгодарування Сьогодні 14 лютого дуже цікаве і важливе для шанувальників книжок свято – Міжнародний день книгодарування. Сподіваємось, що нашими спільними зусиллями у майбутньому про це свято знатиме все більше людей.
До цієї, переконані, важливої події, ми підготували для вас акцію – знижку 14% на великий асортимент книжок видавництва «Наш формат».
Ми вітаємо вас зі святом, дякуємо, що ви з нами та обіцяємо багато чудових книжкових новинок, а також привабливих акційних пропозицій.

30.06.2016

Акції та спеціальні пропозиції від "Нашого Формату"

Акції та спеціальні пропозиції від "Нашого Формату" Друзі, ми підготували для вас добірку акцій та спеціальних пропозицій від "Нашого Формату" на усяк колір та смак. Поспішайте скористатися.
1. Щасливі години у "Нашому Форматі".
Щосуботи у книгарні "Наш Формат" з 11:00 до 14:00 — щасливі години: знижка 15% на книги та аудіокниги власного виробництва, а також додаткова знижка 15% для товарів із категорії "Розпродаж".

31.05.2016

9 цитат Айн Ренд, які пояснюють все

9 цитат Айн Ренд, які пояснюють все Я з великим ентузіазмом підтримую «чорно-білу» картину світу. Тут ідеться про добро і зло. Перш ніж визначити що-небудь як сіре, тобто серединний шлях, треба знати, що таке чорне і що таке біле, тому що сіре – це всього лише поєднання попередніх двох. А коли ти вже визначив, що один вибір – добрий, а інший – злий, не існує виправдання для третього – змішаного вибору. Не може бути жодного виправдання для вибору, навіть частково, того, що, як тобі відомо, є злом.

31.05.2016

Маленька паризька книгарня: 7 надзвичайно влучних цитат про книги та читання

Маленька паризька книгарня: 7 надзвичайно влучних цитат про книги та читання Книги – це більше, ніж лікарі. Одні романи – це люблячі, вірні товариші на все життя. Інші можуть надавати по вухах. Ще інші – огорнуть вас теплим рушником, коли на вас нападе ота осіння нудьга. А є такі... ну, мов ота рожева солодка вата, промайне в голові на мить і лишить по собі блаженну порожнечу. Як коротка, бурхлива інтрижка.

15.07.2014

Мистецька агенція «Наш Формат» презентує широкомасштабний видавничий проект «МАЙДАН. (R)ЕВОЛЮЦІЯ ДУХУ»

Мистецька агенція «Наш Формат» презентує широкомасштабний видавничий проект «МАЙДАН. (R)ЕВОЛЮЦІЯ ДУХУ» Великий повнокольоровий альманах і книга – це калейдоскоп, в якому зібрані відверті й критичні погляди на українську революцію 2013-14 років, емоції без купюр і деталі, що залишились за кадром медіа.


top